DEVETA NEDJELJA KROZ GODINU

PET 7Koloman, Robert, Radoslav
SUB 8Medardo, žarko; Vilim
NED 9 10. KROZ GOD. Efrem; Ranko

U ponedjeljak 24. lipnja naša župa organizira hodočašće sv. Ivi u Podmilačje. Polazak s gospićkog kolodvora je u 5,00 sati ujutro. Slijedi stari Lički Osik, Naselje i dalje prema BiH. Cijena hodočašća je 40 €.

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku u 9,00 i 11,00 sati.

U petak slavimo Srce Isusovo, a u subotu Srce Marijino. Na oba ova dana svete mise su u Ličkom Osiku u 9,00 sati.

Naše sestre karmelićanke također imaju svoju veliku proslavu koju možete vidjeti na sljedećem plakatu.