JEDANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

SRI 19Romuald; Rajka; Bogdan
ČET 20Naum Ohridski; Silverije
PET 21Alojzije Gonzaga; Vjekoslav
SUB 22Ivan Fisher; Toma M.
NED 23 12. KROZ GOD. Josip Caf.; Sidonija; Zdenka

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9,00 i 11,00 sati.

U subotu 22. lipnja će splitsko-makarski nadbiskup mons. Zdenko Križić u gospićkoj katedrali sakrament svetog reda podijeliti vlč. Karlu Špoljariću na svetoj misi u 10,00 sati. To je velik događaj za našu biskupiju jer dobivamo mladog svećenika. Podržimo Karla u svojim molitvama. Nakon svećeničkog ređenja 7. srpnja vlč. Karlo će slaviti mladu misu u župnoj crkvi u Perušiću u 10,30 sati.

U ponedjeljak 24. lipnja hodočastimo sv. Ivi u Podmilačje. Još se možete prijaviti nakon svetih misa ili u župnom uredu.

Sljedeći utorak 25. lipnja u Ogulinu će se održati biskupijski susret ministranata. Ministranti koji žele ići neka se jave župniku.