Susret duhovnih zvanja u Starim Jankovcima

Susret duhovnih zvanja u Starim Jankovcima

U nedjelju 20. listopada  na 29. nedjelju kroz godinu i kada crkva obilježava Misijsku nedjelju u crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije u Starim Jankovcima na poziv tamođnjeg župnika vlč. Mate Špoljara okupila su se duhovna zvanja koja su rodom iz Jankovaca.

Svetu misu u 11,00 sati pod kojom je i propovijedao predvodio je naš župnik preč. Luka Blažević u suslavlju vlč. Mate Špoljara.

Svako okupljanje duhovnih zvanja jedne župe je veliki događaj. Molimo zato za nova duhovna zvanja župe Stari Jankovci od kuda je naš župnik preč. Luka Blažević, ali molimo i za nova duhovna zvanja u našoj župi sv. Josipa u Ličkom Osiku kao i u cijeloj Lici!