DVADESET I ŠESTA NEDJELJA KROZ GODINU

PET 4Franjo Asiški; Franka; Kajo
SUB 5Sv. Faustina K.; Flavijan
NED 6 27. KROZ GOD. Bruno; Fides; Verica

Sljedeće nedjelje sveta misa u 9,00 sati slavi se u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli jer je prva nedjelja u mjesecu. Misno slavlje u 11,00 sati je redovito u Ličkom Osiku.

U ponedjeljak župni vjeronauk imaju 2. i 3. razred u 14,00 sati, a 7. i 8. razred u 15,00 sati. Drugaši i sedmaši će uzeti prijavnice za župnu katehezu.

Listopadske pobožnosti kreću od ponedjeljka. Molitva krunice počinje u 17,30, a u 18,00 sati je sveta misa.

Duhovnu obnovu u našoj župi od 11.-13. listopada predvodi Danijel Čović.

Tečaj za brak je u dvorani Caritasa u Gospiću od 11.-13. listopada.

U srijedu 2. listopada skupljati ćemo krumpir i druge plodove zemlje za naša sjemeništa i najsiromašnije.

Najavljujemo hodočašće u Međugorje 8. i 9. studenog.